• ×

  İl Başkanı

  MEHMET EYUP ÖZKEÇECİ

  20.06.1960 yılında Gaziantep'de doğdum.Siyaset hayatıma Ak Parti Gaziantep teşkilatında kurucu üye olarak başladım.İl Yönetimlerinde Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Yardımcısı Olarak görevlerde bulundum.Amacım Gaziantep genelinde ve Ülke genelinde bir Ak Parti ferdi olarak Millete hizmet yolunda katma değerli çalışmalar yapmaktır. Evliyim ve 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ABDULKADİR GÜVEN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ABDULLAH BAŞAK

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ABDURRAHMAN İNAL

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ADALET ÇINĞI

  1986 GAZİANTEP DOĞUMLU OLUP İLK VE ORTA ÖĞRETİMİNİ TAMAMLADIKTAN SONRA 2002 YILINDA KAZANMIŞ OLDUĞU MALTEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİNDEN 2007 YILINDA MEZUN OLMUŞTUR. 2007 YILINDAN BU YANA GAZİANTEP BAROSUNDA SERBEST AVUKATLIK YAPMAKTADIR.SİYASİ HAYATINA 2010 YILINDA ADALET VE KALKINMA PARTİSİ ŞAHİNBEY İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK BAŞLAMIŞ OLUP HALEN BU GÖREVİNİ DEVAM ETTİRMEKTEDİR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ADİL ASLANYÜREK

  13.06.1973 yılı Şanlıurfa doğumluyum ,ilk ortta ve lise öğrenimimi Gaziantep'te gerçekleştirdim.1992 yılından buyana gıda üretimi ve satışı yapan aile şirketi sahibiyim.Evli ve 3 çocuk sahibiyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET PARLAK

  Eğitim hayatımı viyana üniversitesi ,uluslar arası ilişkiler ve siyaset bilimi dalında gerçekleştirdim. UETD (Avusturya Türk demokratlar birliği)aktif görevlerde bulundum. Avusturya’da yaşayan Türklerin siyasete katılımını artırmak için bir projede genel koordinatörlük görevini üstlendim.(yurtdışı Türkler ve akraba topluluğu başkanlığı tarafından finanse edildik).Elçilik ve konsolosluğun düzenlediği resepsiyonlarda gözlemci olarak davet edilirdim. Avusturya’da bir çok dernek ve STK’larda seminer verdim. Bir çok organizasyonlar yürüttüm. Sabırlı, olaylara daha pozitif yönlerle yaklaşan bir yapıya sahibim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET YAZICI

  1968 Yılında Artvin ili Yusufeli ilçesinde doğdum ilkokulu burada tamamladım. 1980-1983 Yılları arası Erzurum İmam Hatip Lisesinde orta okulu okudum. 1983 Yılında Gaziantep e gelerek lise tahsilimi Gaziantep de tamamladım. 1994 Yılında Refah Partisinin il Yönetim kurulunda görev alarak siyasete başladım. 2001 Yılında Ak Parti nin İlçe Kurucu Yönetim kurulu olarak siyasete devam ettim. 2 Dönem Ak Parti Meclis Üyesi olarak Şahinbey Belediyesinde görev yaptım. Evli olup 4 Çocuk babasıyım. Unlu Mamülleri İşletmeciliği yapmaktayım. 6. Dönem olağan kongrede İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçildim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİ BAYRAM ÖZKARDEMLİ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİ BİLGİN

  Demokrat parti kökeninden gelen bir ailenin mensubuyum. 1992 de Refah Partisinde görev de bulundum. Fazilet Partisi'nde ve Saadet partisinde başkan yardımcılığı yaptım. Has Parti kurucu ilçe başkanlığı yaptım. Şehitkamil'in sivil toplum kuruluşlarında da başkan yardımcılığı yaptım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİ DEMİR

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİ KEMAL AKDOĞAN

  28.02.1986 YILINDA GAZİANTEP'İN NİZİP İLÇESİNDE DOĞDUM.İLKÖĞRETİM VE LİSEYİ NİZİP'TE TAMAMLADIKTAN SONRA 2006-2011 YILLARINDA İSTANBUL MALTEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİM. İLERİ DÜZEYDE İNGİLİZCE BİLMEKTEYİM.EVLİYİM VE HALEN SERBEST AVUKAT OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİ UNCUOĞLU

  1978 YILINDA GAZİANTEP'TE DOĞDUM.İLÖĞRETİM VE LİSEYİ GAZİANTEP'TE TAMAMLADIM.1996-2000 YILLARA ARASI MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNÜ OKUDUM.2001 YILINDAN BERİ BİLGİSAYAR,İNŞAAT,OSGB ALANLARINDA FAALİYET GÖSTEREN BİR ŞİRKETİN İKİ ORTAĞINDAN BİRİYİM.EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALPER KENAN ERKMEN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AYŞE NUR MİRKELAM

  İstanbul ilimizde doğan Ayşe Nur Mirkelam babasının görevi nedeniyle Anadolu’nun değişik kentlerinde ilk ve orta öğrenim görmüş ardından lise öğrenimini Adana ‘da tamamlamıştır. Çukurova Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İngilizce İktisat Bölümü’nden mezun olan Mirkelam, bu alanda bazı akademik çalışmalarda bulunmuş, ayrıca sivil toplum kuruluşlarında, vakıf ve derneklerde kurucu üyelikler, yönetim kurulu üyelikleri yapmıştır. Kadın , çocuk ve engelli hakları üzerine projeler ve sosyal çalışmalar yapmaya devam eden Ayşe Nur Mirkelam, aktif siyaset hayatına Ak Parti Gaziantep İl Teşkilatı’nda başlamıştır.Evli ve 3 çocuk annesidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AYŞEGÜL ŞİŞLİ

  1960 Gaziantep, doğumluyum.İlk, orta, lise Gaziantep de bitirdim.Anadolu Üniversitesi İktisat fakültesi İktisat bölümü mezunuyum. 9 Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fak. den bir yıl Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. İngilizce biliyorum. 14 yıl öğretmenlik yaptım, şu an emekliyim. Ak partide aktif olarak 2006 yılında kadın kollarında siyasi ve hukuki işler başkanı olarak görev aldım. Akabinde il yönetim kurulu üyeliğim oldu iki dönem 2014 yılına kadar.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  DUYGU SARI ÖZER

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EYYÜP KAVAS

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FAHRETTİN KAPLAN

  1975 yılında Elbeyli Erikliyayla köyünde dünyaya gelmiştir.Halı sanayisinde önemli yeri olan Kartal Halı Yönetim Kurulu Başkanı olarak iş hayatına devam etmektedir. Lise eğitiminden sonra yoğun iş hayatından dolayı üniversite hayatını yarıda bıraktığından dolayı 2016 yılı itibari ile lisans eğitimine devam etmektedir. 2007-2012 yılları arasında MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır.Hala MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.2015-2018 yılları arasında AK parti Gaziantep İl Yönetim Kurulu Üyeliği Yapmıştır. Evli ve 4 çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FATİH MUHADDİS FEDAİOĞLU

  1970 yılında Gaziantep de doğdu. İlk öğrenimini Gaziantep de ve Ortaokul ve Liseyi İstanbul Kabataş Erkek Yatılı da okudu. Fakat 1984 babası vefat edince Gaziantep'e dönerek Gaziantep Lisesinden mezun oldu ve daha sonrası ABD Kaliforniya Eyaletindeki San Francisco Üniversitesi Finans Bölümü’nü burslu olarak kazandı ve bu okuldan üstün başarı ile mezun oldu. Üniversite sonrası aynı ülkede Prudential Securities, Paine Weber gibi ülkenin önde gelen finans şirketlerinde çalıştı. Askerliğini TBMM Milli Saraylar Dolmabahçe Muhafız Alayında başarı ile tamamladı. Halen Gaziantep de temel gıda ürerimi ve iç-dış ticaret yapan bir firmanın yönetim kurulu üyesidir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FATMA ERKOL

  1961 kilis dogumluyum.evli ve iki çocuk annesiyim.Vergi Dairesi Başkanlığından emekliyim.Anadolu Universitesi Sosyal Bilimler mezunuyum.kent konseyi kadin meclisi uyesiyim 2009 yılından beri AK Parti İl Yönetim kurulu üyeligi yapmakdayım

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÜLİN KOÇAK

  Kuruluşundan bu yana ak partili olup 3 yılda kadın kollarında görev aldım .KADEM basın Komisyonunda görev yapmaktayım ,18 yıllık evlıyim 3 çocuk annesıyım

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HASAN SADIÇ

  Hasan SADIÇ, 1988 yılında Gaziantep’te doğdu. 2006 yılından bu yana gıda sektöründe faaliyet gösteren Syshazıryemek’in Yönetim Kurulu başkanı olan Hasan SADIÇ 2011 yılından bugüne Ak Parti il gençlik kollarında çeşitli birimlerde görev almıştır. Hasan SADIÇ aslen Gaziantepli olup evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HATİCE FÜSUN GÖYMEN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HÜSEYİN DEVECİ

  1968 GAZİANTEP'TE DOĞDUM. SİYASETE AK PARTİ İLE BAŞLADIM. 2009 YILINDA İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ VE 2012 YILINDA YAPILAN KURULTAY SONRASI YİNE YÖNETİM ASİL ÜYESİ OLARAK SEÇİLDİM. 5 ÇOCUK BABASIYIM. SEYAHAT ŞİRKETİ SAHİBİYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HÜSEYİN YILMAZ

  1978 yılında Gaziantep’te doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Gaziantep’te tamamladım. Yüksek öğrenimimi Denizli Pamukkale Üniversitesi İktisadi ve idari bilimler fakültesi işletme bölümünden mezun olarak tamamladıktan sonra akabinde vatani görevimi yaptım. Bakliyat işletmeciliği yapmaktayım.Partimizin kuruluşundan beri çeşitli kademelerde görev aldım. Siyaset akademisinin ilk mezunlarındanım. Evliyim üç çocuk babasıyım

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  KEMAL AFŞİN

  Sedef kalkama işile uğraşmaktayım il yönetiminde ikinci dönemim daha önce mahalle temsilciliği yapmış bulunmaktayım

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  LÜTFİYE MERAL ÖZGEN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET DURMUŞ

  1967 Şanlıurfa-Suruç doğumluyum. Liseyi Diyarbakır imam-Hatip lisesinde 1984 yılında mezun oldum. İktisat Fakültesinide 1995 yılında bitirdim. 1987-1990 tarihleri arasında diyanet çalıştım. 1990 yılından itibaren Maliye bakanlığında sırasıyla memur , müdür yard. ve vergi dairesi müdürü olarak değişik ilerde görev yaptım. 17/04/2017 tarihinde emekli oldum. Şu anda Mali Müşavir/Bağımsız Denetçi olarak kendime ait ofiste serbest çalışmaktayım. Evli üç çocuk babasıyım

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET ERGAN

  1985 Adıyaman Besni doğumludur.Ilk orta ve lise eğitimini Gaziantep Kolej Vakfinda tamamlamiş olup Girne Amerikan Üniversitesi Bilgisayar mühendisligi bolumunu bitirmiştir. Aile şirketinde yönetici olarak çalışmaktadır. 2010 yilindan beri aktif olarak Genclik Calismalarinda bulunmuş olup Gaziantep il Genclik Kollari Yerel yönetimler baskanligi, seçim işleri başkanlığı, teşkilat başkanlığı yaptiktan sonra 4. Dönem Şehitkamil Gençlik Kollari Başkanlığı yapmistir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET HAZ

  10 Aralık 1970 Yılında Şanlıurfa'da Doğdum.Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümünü Bitirdim.1999 Yılında Fazilet Partisinden Belediye Meclis Üyesi Adayı Oldum.Ak Partide Siyasi Geçmişim Sırasıyla Şöyle;2001 Yılında Ak Parti Gaziantep Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi Olarak Seçildim,2004-2009 Yıllarında Şahinbey Belediye Meclis Üyeliği Yaptım,2009-2013 Yıllarında Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı Görevlerinde Bulundum,12 Eylül 2010 Referandumunda İl SKM Başkanlığı,12 Haziran 2011 Genel Seçimlerde İl SKM Başkanlığı,10 Ağustos 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde İl SKM Başkanı,07 Haziran 2015 Genel Seçimlerinde İl SKM Başkan Yardımcısı,01 Kasım 2015 Genel Seçimlerinde İl SKM Başkanı,16 Nisan 2017 Referandumunda İl SKM Başkan Yardımcısı Olarak Görev Yaptım, 25 Şubat 2018 de Yapılan İl Kongresinde Tekrar İl Yönetimine Seçilerek, Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Olarak Görevime Devam Etmekteyim. Evliyim 3 Çocuk Babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA ALPDOĞAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA EDİP İZOL

  Milli Görüş Kökeninden gelen Bir Aşiretin mensubuyum. Dedem Milli Selamet Partisinin İlçe Başkanlığını yürütmüştür o tarihten bu güne Aşiret milli görüş çizgisinden sapmadı.. Ak Parti kurulduktan sonra siyasi hayatımıza Ak Parti de devam ettik. Hukuk Fakültesini bitirdikten sonra Gaziantep’te serbest avukatlık yapmaya başladım. Gaziantep Şanlıurfalılar Derneğinin kurucu üyesi olmakla beraber Dernek Başkan Yardımcılığını yürütmekteyim. Evli ve 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA KILIÇ

  1984 Gaziantep doğumluyum. Evliyim ve 2 kızım var. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimi mi Gaziantep’te yaptım. Üniversite öğrenimi mi İstanbul Ticaret Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde yaptım. Şu an Hasan Kalyoncu Üniversitesin de Yüksek Lisans yapmaktayım. Siyasete aktif olarak Akpartide başladım. Şu an Hale’n Akparti bünyesinde görev yapmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖMER CAN

  30 YILA AŞKINDIR GAZİANTEP’DE TİCARETLE UĞRAŞIYORUM. AKPARTİ Ş.KAMİL KURUCU ÜYESİYİM. İLÇE BAŞKANLIĞI YARDIMCILIĞINDA GÖREV ALDIM.1.DÖNEMDE İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİ GÖREVİ ALDIM.2.DÖNEMDE BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİNDE GÖREV ALDIM. İL BAŞKANIMIZ SN.EYÜP ÖZKEÇECİ’NİN 1.VE 2. DÖNEMİNDE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ GÖREVİNİ ALDIM VE HALEN GÖREVİME DEVAM ETMEKTEYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖMER ÇETİNKAYA

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖMER MARAKOĞLU

  27.01.1963 Tarihinde Gaziantep'te Doğdum.İlk ve Orta Öğrenimimi Gaziantep'te Tamamladım.Ticaretle Uğraşmaktayım. Evli ve 3 Çocuk Babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  RAMAZAN KURT

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  RAMAZAN ÖZDEMİR

  Şanlıurfa İli Suruç İlçesi Doğumluyum.Lise Mezunuyum. 1987 Yılından Beri Gaziantep'te İkamet Etmekteyim. Gaziantep Oto Galericileri Dernek Başkanı ve Şanlıder Başkan Yardımcısı Olarak Görev Yapmaktayım.Milli Görüş Çizgisinden Gelmekteyim. Evliyim ve 6 Çocuk Babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  REŞİT SARIYILDIZ

  1968 Kilis doğumluyum.Evli ve 3 çocuk babasıyım iş hayatıma esnaf olarak devam etmekteyim Siyasi hayatıma refah partisinde yönetim kurulu üyesi olarak başladım daha sonra fazilet partisinde yönetim kurulu üyesi olarak görev aldım devamında 2002-2017 yılları arasında aralıksız olarak Ak parti şahinbey kurucu yönetim kurulu üyesi olarak ve aynı zamanda başkan yardımcılığı görevinde bulundum.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  RÜSTEM TURGUT

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SALİH ERUSLU

  1978 Gaziantep doğumlu evli ve 3 çocuk babasıyım. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. Gaziantep Ticaret Odası,Gaziantep Genç İş Adamları Derneği ve Gaziantep Genç Girişimciler Kurulu gibi STK larda Yönetim kurulu üyelikleri yapmış bulunmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SEMİH AVCI

  1991 Gaziantep Doğumluyum. Gaziantep Üniversitesi Gıda İşleme Bölümünden Mezunun. Halen Anadolu Üniversitesi Kamu yönetimi 4. Sınıf Öğrencisiyim. 2010 Yılından Bu Yana AK Partimiz’de Çeşitli Görevlerde Bulundum. 2015 - 2017 Yılları Arasında Gaziantep İl Gençlik Kolları Başkanlığı Yaptım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SERAN KÜLAHCI

  25.12.1974 doğumluyum. İlkokul ortaokul ve liseyi Gaziantep te okudum. Dumlupınar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümü mezunuyum. Evli ve bir çocuk annesiyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SERHAT ÇELENK

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SERHAT KARSLIGİL

  1982 GAZİANTEP DOĞUMLU OLUP EVLİ İKİ ÇOCUK BABASIDIR. İŞLETME BÖLÜMÜ MEZUNU OLUP BİR YIL AMARİKADA DİL EĞİTİMİ ALMIŞTIR. 2005 YILINDAN İTİBAREN BAŞPINARDA PLASTİK HAMMEDDE TİCARETİ SEKTÖRÜNDE KENDİ İŞİNDE ÇALIŞMAKTADIR. SİYASETE AK PARTİ GENÇLİK KOLLARINDA BAŞLAMIŞ OLUP ÇEŞİTLİ STK’LARDA BAŞKANLIK VE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ YAPMIŞ VE YAPMAKTADIR.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SEVİM AKGÜN

  1977 Gaziantep doğumluyum evliyim aslen Nizip-Oğuzlar siyasete refah partisi döneminde başladım Akparti kuruluşunda Şahinbey ilçe kadın kollarında çeşitli görevlerde bulundum.İl kadın kollarında ekonomi başkanlığı, il mali ve idari işler başkanlığında bulundum siyasette her zaman aktif çalıştım..

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  TANER TOPRAKÇI

  1976 Gaziantep Doğumludur. 1993 Yılı Gaziantep Lisesi Mezunudur 1998 Yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Makine Bölümünde Mezun Olmuştur. 2 Yıl Amerikada Dil Eğitimi Almıştır. 2001 Yılında Tekstil Hayatına Başlamış Şuan Turka İplik SAN. VE TİC. LTD. STİ. Adı Altında Halı İpliği Üretmektedir. Ve 2009 Yılında Seçilmiş Olduğu Ak Parti İl Yönetim Üyeliğine Devam Etmektedir Evli 1 Çocuk Babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YAHYA AŞİROĞLU

  1987 Yılında Tatvan’da doğdu. İlköğretim ve akabinde Lise eğitimini Gaziantep’te Akınal Anadolu İmam-Hatip Lisesi’nde tamamladı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümü okuyor. 2006 yılından bu yana Sigortacılık sektöründe faaliyet göstermektedir. 2017-2018 yılları arasında Ak Parti Gaziantep İl Gençlik Kolları Başkan Vekilliği ve Teşkilat Başkanlığı görevlerini ifâ etti. 6. Olağan Kongre sonrasında da Gaziantep İl Yönetim Kurulu Üyesi oldu. İyi derecede Arapça biliyor. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YAVUZ ÇAĞLAYAN

  1985 yılında Gaziantep’te doğdu. 2003 yılında Gaziantep Anadolu Lisesinden mezun oldu. 2010 yılında Fırat Üniversitesi Makine Mühendisliği’nden mezun oldu. Halen 2012 yılında kurulan Gazi Zirve Mühendislik’ de firma sahibi olarak özel sektörde faaliyet göstermektedir. Evlidir.