• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  MAHMUT NEDİM DAYIOĞLU

  1971 YILINDA ŞANLIURFA BİRECİK'DE DOĞDUM. İLK-ORTA VE LİSE EĞİTİMİMİ BİRECİK'DE TAMAMLADIM. 1994 YILINDA ÜNİVERSİTEDEN KİMYAGER OLARAK MEZUN OLDUM. 1991 YILINDAN İTİBAREN ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE FAALİYET GÖSTEREN KENDİMİZE AİT FİRMADA BUĞDAY UNU ÜRETİMİ YAPMAKTAYIM. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  YAHYA SERKAN EMRE

  1974 Şanlıurfa Doğumlu, evli ve 2 çocuk babası. Selçuk Üniversitesi Müh.Mim.Fakültesi Harita mühendisliği bölümü mezunu , Kentsel Dönüşüm alanında Yüksek lisans yapmakta ve 1999 yılından beri Gaziantep te özel sektörde faaliyet göstermektedir. Siyasete 2001 yılında Ak parti ile başlamış , Gaziantep Ak parti İl Gençlik kolları kurucu üyeliği ve mali işler başkanlığı , 2003 ve 2006 yıllarında yapılan kongrelerde il yönetim kurulu üyeliğine seçilmiş ve 2009-2014 yılları arasında Şahinbey belediyesinde meclis üyeliği görevlerinde bulunmuştur. Gaziantep te değişik sivil toplum kuruluşlarında kurucu üyelik ve yönetim kurulu üyeliği görevlerinde bulunmuştur.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  ALİ KEMAL AKDOĞAN

  28.02.1986 YILINDA GAZİANTEP'İN NİZİP İLÇESİNDE DOĞDUM.İLKÖĞRETİM VE LİSEYİ NİZİP'TE TAMAMLADIKTAN SONRA 2006-2011 YILLARINDA İSTANBUL MALTEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİM. İLERİ DÜZEYDE İNGİLİZCE BİLMEKTEYİM.BEKARIM VE HALEN SERBEST AVUKAT OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  SERHAT KARSLIGİL

  1982 GAZİANTEP DOĞUMLU OLUP EVLİ İKİ ÇOCUK BABASIDIR. İŞLETME BÖLÜMÜ MEZUNU OLUP BİR YIL AMARİKADA DİL EĞİTİMİ ALMIŞTIR. 2005 YILINDAN İTİBAREN BAŞPINARDA PLASTİK HAMMEDDE TİCARETİ SEKTÖRÜNDE KENDİ İŞİNDE ÇALIŞMAKTADIR. SİYASETE AK PARTİ GENÇLİK KOLLARINDA BAŞLAMIŞ OLUP ÇEŞİTLİ STK’LARDA BAŞKANLIK VE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ YAPMIŞ VE YAPMAKTADIR.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  AYŞE NUR MİRKELAM

  1965 YILINDA İSTANBUL DA DOĞDUM.BABAMIN GÖREVİ NEDENİYLE İLK VE ORTA ÖĞRETİMİMİ ÇEŞİTLİ İLLERDE LİSEYİ ADANA DA TAMAMLADIM. ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İNGİLİZCE İKTİSAT MEZUNUYUM.EVLİ VE 3 ÇOCUK ANNESİYİM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  HİLMİ DERTLİ

  14.12.1961 YILINDA GAZİANTEP'TE DOĞDUM.İLKÖĞRETİMİMİ GAZİANTEP'TE TAMAMLADIM.HALEN SERBEST MESLEK OLARAK ESNAFLIK YAPIYORUM.TEKSTİL VE GIDA YEDEK PARÇA SATICILIĞI YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  ÖMER MARAKOĞLU

  27.01.1963 Tarihinde Gaziantep'te Doğdum.İlk ve Orta Öğrenimimi Gaziantep'te Tamamladım.Ticaretle Uğraşmaktayım. Evli ve 3 Çocuk Babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  ZEKERİYA ASLAN

  1966 Yılında Cizre'de Doğdum.İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesinde Lisans, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mali Hukuk Ana Bilim Dalında yüksek lisans yapmıştır. Maliye Bakanlığında 19 yıl Vergi Müfettişliği ve Grup Müdürlüğü görevinde bulunmuştur. 2008 yılında Maliye Bakanlığından ayrılarak Gaziantepte Finansal YMM A.Ş.'ni kurmuş ve Yeminli Mali Müşavirlik faaliyetine başlamıştır. Gaziantep Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde Kamu Ekonomisi dalında öğretim görevliliği yapmıştır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  OSMAN BAYRAM

  01.02.1951 YILINDA GAZİANTEP'TE DOĞDUM.İLKÖĞRETİMİMİ VE LİSEYİ GAZİANTEP'TE TAMAMLAMADIKTAN SONRA ANAVATAN PARTİSİNDE İL YÖNETİMLERİNDE GÖREV ALDIM.AK PARTİ KURULDUKTAN SONRA AK PARTİYE GEÇTİM.2014 YILINDA İL KONGRESİNDE MEHMET EYUP ÖZKEÇECİ'NİN LİSTESİNDE İL YÖNETİMİNE DİRDİM.SİYASİ VE HUKUKİ İŞLER BAŞKANLAIĞINDA BULUNDUM. DAHA SONRA HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞINA ATANDIM. ŞUANDA HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANLIĞINA DEVAM ETMEKTEYİM. EVLİYİM 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  ADİL ASLANYÜREK

  13.06.1973 yılı Şanlıurfa doğumluyum ,ilk ortta ve lise öğrenimimi Gaziantep'te gerçekleştirdim.1992 yılından buyana gıda üretimi ve satışı yapan aile şirketi sahibiyim.Evli ve 3 çocuk sahibiyim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  RECEP AYDINGÜLER

  1962 Yılında Siirt'te Doğdum.1968 Yılından Beri Gaziantep'te Yaşıyorum. Evliyim 3 Çocuk Babasıyım,İnşaat Yapı Sektörüyle İştigal Etmekteyim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  SÜREYYA ÖZBAKKAL

  1957 YILI DARENDE DOĞUMLUYUM. 18 YIL ÖĞRETMENLİK, 6 YIL MÜDÜRLÜK YAPTIKTAN SONRA 2001 YILINDA EMEKLİ OLUP, AK PARTİ İL KURUCU ÜYELERİNDENİM. İL VE İLÇE TEŞKİLATLARINDA ÇALIŞTIM. DERNEK VE VAKIF BAŞKANLIKLARI YAPTIM. HALEN İL YÖNETİM KURULU ÜYESİYİM VE EĞİTİM BÖLÜMÜNDE GÖREVLİYİM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  ZÜLEYHA ÇAKMAK

  GAZİANTEP DOĞUMLUYUM.İLKÖĞRETİM VE LİSEYİ GAZİANTEP'TE TAMAMLADIM. LİSANS BİLKENT ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ, YÜKSEK LİSANS AMERİKA TEXAS TECH ÜNİVERSİTESİ INTERDISCPINLARY STUDIES OLARAK TAMAMLADIM. BEŞLER GRUPTA YÖNETİM KURULU ÜYESİ VE İHRACATÇI, FİNANSMAN MÜDÜR YARDIMCISI OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  CENGİZ BAYEL

  1970 YILINDA GAZİANTEP'TE DOĞDUM.İLK-ORTA-LİSEYİ GAZİANTEP'TE TAMAMLADIM.TRİKO İPLİĞİ TİCARETİ İLE UĞRAŞMAKTAYIM.EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.