• ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  MEHMET HAZ

  10 Aralık 1970 Yılında Şanlıurfa'da Doğdum.Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümünü Bitirdim.1999 Yılında Fazilet Partisinden Belediye Meclis Üyesi Adayı Oldum.Ak Partide Siyasi Geçmişim Sırasıyla Şöyle;2001 Yılında Ak Parti Gaziantep Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi Olarak Seçildim,2004-2009 Yıllarında Şahinbey Belediye Meclis Üyeliği Yaptım,2009-2013 Yıllarında Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı Görevlerinde Bulundum,12 Eylül 2010 Referandumunda İl SKM Başkanlığı,12 Haziran 2011 Genel Seçimlerde İl SKM Başkanlığı,10 Ağustos 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde İl SKM Başkanı,07 Haziran 2015 Genel Seçimlerinde İl SKM Başkan Yardımcısı,01 Kasım 2015 Genel Seçimlerinde İl SKM Başkanı,16 Nisan 2017 Referandumunda İl SKM Başkan Yardımcısı Olarak Görev Yaptım, 25 Şubat 2018 de Yapılan İl Kongresinde Tekrar İl Yönetimine Seçilerek, Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Olarak Görevime Devam Etmekteyim. Evliyim 3 Çocuk Babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  ALİ KEMAL AKDOĞAN

  28.02.1986 YILINDA GAZİANTEP'İN NİZİP İLÇESİNDE DOĞDUM.İLKÖĞRETİM VE LİSEYİ NİZİP'TE TAMAMLADIKTAN SONRA 2006-2011 YILLARINDA İSTANBUL MALTEPE ÜNİVERSİTESİ HUKUK BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİM. İLERİ DÜZEYDE İNGİLİZCE BİLMEKTEYİM.BEKARIM VE HALEN SERBEST AVUKAT OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  MUSTAFA KILIÇ

  1984 Gaziantep doğumluyum. Evliyim ve 2 kızım var. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimi mi Gaziantep’te yaptım. Üniversite öğrenimi mi İstanbul Ticaret Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde yaptım. Şu an Hasan Kalyoncu Üniversitesin de Yüksek Lisans yapmaktayım. Siyasete aktif olarak Akpartide başladım. Şu an Hale’n Akparti bünyesinde görev yapmaktayım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  AYŞE NUR MİRKELAM

  İstanbul ilimizde doğan Ayşe Nur Mirkelam babasının görevi nedeniyle Anadolu’nun değişik kentlerinde ilk ve orta öğrenim görmüş ardından lise öğrenimini Adana ‘da tamamlamıştır. Çukurova Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İngilizce İktisat Bölümü’nden mezun olan Mirkelam, bu alanda bazı akademik çalışmalarda bulunmuş, ayrıca sivil toplum kuruluşlarında, vakıf ve derneklerde kurucu üyelikler, yönetim kurulu üyelikleri yapmıştır. Kadın , çocuk ve engelli hakları üzerine projeler ve sosyal çalışmalar yapmaya devam eden Ayşe Nur Mirkelam, aktif siyaset hayatına Ak Parti Gaziantep İl Teşkilatı’nda başlamıştır.Evli ve 3 çocuk annesidir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  MAHMUT BİRLİK

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  ÖMER MARAKOĞLU

  27.01.1963 Tarihinde Gaziantep'te Doğdum.İlk ve Orta Öğrenimimi Gaziantep'te Tamamladım.Ticaretle Uğraşmaktayım. Evli ve 3 Çocuk Babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  AYSUN ŞENGÜL

  1981 YILINDA ADANA'NIN CEYHAN İLÇESİNDE DÜNYAYA GELDİM.1997-2001 YILINDA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİM.EVLİ VE 3 ÇOCUK ANNESİYİM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  MUSTAFA EDİP İZOL

  Milli Görüş Kökeninden gelen Bir Aşiretin mensubuyum. Dedem Milli Selamet Partisinin İlçe Başkanlığını yürütmüştür o tarihten bu güne Aşiret milli görüş çizgisinden sapmadı.. Ak Parti kurulduktan sonra siyasi hayatımıza Ak Parti de devam ettik. Hukuk Fakültesini bitirdikten sonra Gaziantep’te serbest avukatlık yapmaya başladım. Gaziantep Şanlıurfalılar Derneğinin kurucu üyesi olmakla beraber Dernek Başkan Yardımcılığını yürütmekteyim. Evli ve 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  ADİL ASLANYÜREK

  13.06.1973 yılı Şanlıurfa doğumluyum ,ilk ortta ve lise öğrenimimi Gaziantep'te gerçekleştirdim.1992 yılından buyana gıda üretimi ve satışı yapan aile şirketi sahibiyim.Evli ve 3 çocuk sahibiyim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  SEMİH AVCI

  1991 Gaziantep Doğumluyum. Gaziantep Üniversitesi Gıda İşleme Bölümünden Mezunun. Halen Anadolu Üniversitesi Kamu yönetimi 4. Sınıf Öğrencisiyim. 2010 Yılından Bu Yana AK Partimiz’de Çeşitli Görevlerde Bulundum. 2015 - 2017 Yılları Arasında Gaziantep İl Gençlik Kolları Başkanlığı Yaptım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  FATİH MUHADDİS FEDAİOĞLU

  1970 yılında Gaziantep de doğdu. İlk öğrenimini Gaziantep de ve Ortaokul ve Liseyi İstanbul Kabataş Erkek Yatılı da okudu. Fakat 1984 babası vefat edince Gaziantep'e dönerek Gaziantep Lisesinden mezun oldu ve daha sonrası ABD Kaliforniya Eyaletindeki San Francisco Üniversitesi Finans Bölümü’nü burslu olarak kazandı ve bu okuldan üstün başarı ile mezun oldu. Üniversite sonrası aynı ülkede Prudential Securities, Paine Weber gibi ülkenin önde gelen finans şirketlerinde çalıştı. Askerliğini TBMM Milli Saraylar Dolmabahçe Muhafız Alayında başarı ile tamamladı. Halen Gaziantep de temel gıda ürerimi ve iç-dış ticaret yapan bir firmanın yönetim kurulu üyesidir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  ABDULKADİR GÜVEN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  ÖMER CAN

  30 YILA AŞKINDIR GAZİANTEP’DE TİCARETLE UĞRAŞIYORUM. AKPARTİ Ş.KAMİL KURUCU ÜYESİYİM. İLÇE BAŞKANLIĞI YARDIMCILIĞINDA GÖREV ALDIM.1.DÖNEMDE İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİ GÖREVİ ALDIM.2.DÖNEMDE BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİNDE GÖREV ALDIM. İL BAŞKANIMIZ SN.EYÜP ÖZKEÇECİ’NİN 1.VE 2. DÖNEMİNDE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ GÖREVİNİ ALDIM VE HALEN GÖREVİME DEVAM ETMEKTEYİM.