• ×

  İlçe Başkanı

  AHMET ÖZASLAN

  Karkamış

 • ×

  İlçe Başkanı

  HAKAN KURT

  Şahinbey

  1978 Gaziantep doğumlu olup; Sırası ile Cumhuriyet İlkokulu, Yüzüncü Yıl Ortaokulu ve Gaziantep Lisesinden mezun oldu. 1997 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazandı. Lisans eğitiminin akabinde Tunceli İli Ovacık İlçesinde Yedek Subay olarak askerlik vazifesini ifa etti. 2005 yılından bu yana Gaziantep Barosuna bağlı olarak serbest avukatlık yapmaktadır. Siyasete Adalet ve Kalkınma Partisi Gençlik Kollarında başlamış olup,2010 yılı Temmuz ayından 2013 yılı Aralık ayına kadar Adalet ve Kalkınma Partisi Şahinbey İlçe Teşkilatında Seçim İşlerinden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı.2013 yılı Aralık ayından 2014 yılı Nisan ayına kadar Adalet ve Kalkınma Partisi Şahinbey İlçe Teşkilatında Siyasi ve Hukuki İşlerinden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı olarak vekâleten İlçe Başkanlığı görevini yürüttü. Halen Adalet ve Kalkınma Partisi Şahinbey İlçe Başkanlığı görevini icra etmektedir. Evli ve 1 çocuk babası. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HALİL UĞUR

  Şehitkamil

  1971 yılında Gaziantep ili Oğuzeli İlçesi Büyükkaraviran köyünde doğdum. İlköğretimi tamamladıktan sonra Orta Okulu Gaziantep Atatürk Lisesinde, Lise eğitimini ise Ankara Başkent Lisesinde tamamladım. 1996 yılında Gaziantep Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliğinden mezun oldum. ( ODTÜ Gaziantep Kampüsü-İngilizce-Eğitim) 1996 – 2004 yılları arasında Gaziantep ‘ te çeşitli firmalarda Genel Müdürlük görevlerinde bulundum. Bu arada 1999 yılında askerlik görevimi Kars Kağızman’da tamamladım. 2004-2006 yılları arasında Almanya’da dünyada bilinen Rieter firmasında Araştırma-Geliştirme Mühendisi olarak görev aldım. 2006 yılında Gaziantep’te Beyaz Eşya ve Elektronik yetkili servisliğinin yanı sıra tekstil sektöründe uluslararası danışmalık hizmetine devam ettim. Halen bu görevleri devam ederken 2011 yılından bugüne ise Organize Sanayi Bölgesinde Halı İpliği üretim tesisim bulunmakta ve ayrıca uluslararası ikinci el makine alım satımı ve proje danışmanlığına devam etmekteyim. Bu arada 20 yıldan bugüne kadar Meslek odalarında ve Sivil Toplum örgütlerinde yönetim kurulu üyeliği ve yöneticilik yapmaktayım. 2008 yılında Elektrik Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi Saymanlığı görevini yürütmekte iken 2010 yılında Yönetim Kurulu Başkanlığına getirildim ve bu görevi 2 dönem devam ettirdim. Halen bahsi geçen odanın yönetim kurulu üyeliğim devam etmektedir. Aynı zamanda 2012 yılında Türk Mühendis ve Mimar odaları birliği Gaziantep İl Koordinasyon Kurulu sekreterliği ve Gaziantep Kent Konseyi Eğitim Komisyonu üyeliği,yaptım. Tüm bu görevleri süresinde Şehrimizin problemlerini çözmek üzere birçok seminer panel ve sempozyumlar düzenleyerek ülkemizde ve Dünyada alanlarında uzman siyasetçi ve bilim adamlarını bu programlar sayesinde şehrimize getirdim. 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerde Gaziantep Merkez Oğuzeli ilçesinden partimizin Belediye Başkanı Aday Adayı oldum. Halen Şehitkâmil İlçe Başkanlığı Görevim, Şehitkâmil Belediye Meclis Üyeliğim, Parti Grup Sözcülüğüm, Encümen Komisyon Üyeliğim, Şehitkâmil Belediye spor Başkan Yardımcılığım, Elektrik Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Yönetim Kurulu Üyeliğim, İl Koordinasyon Kurulu üyeliğim, Kent Konseyi Enerji Komisyonu ve Altyapı-Ulaşım Komisyonu üyeliklerim ve Sof Dağı dağ ve spor kulübü üyeliğim devam etmektedir.

 • ×

  İlçe Başkanı

  İBRAHİM ERDOĞAN

  İslahiye

  1962'DE İSLAHİYE'DE DOĞDUM. İLK VE ORTA TAHSİLİMİ İSLAHİYE'DE, LİSE TAHSİLİMİ KİLİS ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİNDE BİTİRDİM. ASKERLİK SONRASI İSLAHİYE İLÇESİ'NDE ERDOĞANLAR LİMİTED ŞİRKETİ ORTAĞI VE YÖNETİM KURULU ÜYESİ OLARAK İŞ HAYATIMA DEVAM ETMEKTEYİM. EVLİYİM VE BEŞ ÇOCUK BABASIYIM. 1992'DE REFAH PARTİSİ İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI VE TEŞKİLAT BAŞKANI OLARAK BAŞLAYAN SİYASİ HAYATIMA, 1994'DE REFAH PARTİSİ'NDE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLARAK MAHALLİ İDARELER SEÇİMİNE GİRDİM, 1998'DE FAZİLET PARTİSİ KURUCU İLÇE BAŞKANI, 1999'DA FAZİLET PARTİSİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLDUM. 2001'DE AK PARTİ İSLAHİYE İLÇE KURUCU BAŞKANI, 2002'DE GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDUM. 28 MART 2004'TE YAPILACAK OLAN MAHALLİ İDARELER SEÇİMİNDE İSLAHİYE İLÇE BELEDİYE B AŞKAN ADAY ADAYIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  KAMİL MURAT KASNEY

  Araban

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET ATEŞ

  Oğuzeli

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET BALİ

  Nurdağı

  1964 Gaziantep islahiye ilçesi doğumluyum. İlk , orta ve lise tahsilimi Nurdağı ilçesinde tamamladım. Yüksek öğrenimimi Eskişehir Anadolu üniversitesi iktisadi bölümünde tamamladım. Askerliğimi yedek subay olarak Bitlis,hakkari ve şırnakta tamamladım. Halen Nurdağı ilçesinde ticaretle uğraşmaktayım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET FATİH UZUNASLAN

  Nizip

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA BAĞCI

  Yavuzeli

  Refah Partisinde Siyasete başladım.Fazilet partisinde devam ettim.1.Dönem Fazilet Partisinden İl Genel Meclis Üyesi,2. Dönemde Ak Partiden İl Genel Meclis Üyesi Seçildim.Daha sonra Yavuzeli 4. Olağan İlçe Kongresinde Ak Parti Yavuzeli İlçe Başkanı Seçildim hale görevime devam etmekteyim.