• 2018’İN GAZİANTEP’İMİZE VE ÜLKEMİZE HAYIRLAR GETİRMESİNİ DİLİYORUM

  AK PARTİ Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci yeni yıl için kutlama mesajı yayımladı.
  Türkçe
 • İL KADIN KOLLARI BAŞKANLIĞI’NDA DEVİR TESLİM TÖRENİ

  AK PARTİ Gaziantep İl Kadın Kolları Başkanlığında düzenlenen devir teslim töreni ile İl Kadın Kolları Başkanı olarak atanan Feray Yılmaz görevi eski başkan Filiz Üzücü’den devraldı.
  Türkçe
 • ŞAHİNBEY’DE BİRLİK VE BERABERLİK MESAJLARI VERİLDİ

  Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci, Milletvekilleri Ahmet Uzer, Mehmet Erdoğan, Canan Candemir Çelik, Nejat Koçer ve beraberinde Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile AK Parti Şahinbey İlçe Başkanlığını ziyaret ederek yeni ilçe başkanı Hasan Teke'yi kutladı.
  Türkçe
 • ŞEHİTKAMİL İLÇE BAŞKANLIĞI DEVİR TESLİM TÖRENİ BİRLİK VE KARDEŞLİK İÇİNDE YAPILDI.

  Ak Parti Şahinbey ve Şehitkamil ilçe başkan adaylarının belli olmasından sonra Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ve Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, beraberinde milletvekilleri ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile birlikte teşkilatları ziyaret ederek gövde gösterisi yaptılar. Önümüzdeki hafta yapılacak olan kongre öncesi birlik ve beraberlik mesajı verildi.
  Türkçe
 • GAZİANTEP; TEK MİLLET, TEK BAYRAK, TEK VATAN VE TEK DEVLET İLKELERİNİN EN GÜZEL TEMSİLCİSİDİR.

  AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci, 25 Aralık Gaziantep’in Kurtuluşu münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
  Türkçe
 • KUDÜS’ÜN, İSRAİL’İN BAŞKENTİ YAPILMASI, DÜNYANIN 15 TEMMUZ’U OLUR!

  AK PARTİ Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci, Milletvekilleri Ahmet Uzer, Nejat Koçer ve teşkilat üyeleri, Cuma namazının ardından ABD’nin, Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanımasını protesto etti.
  Türkçe
 • KADINLARIMIZ, 2023 VE 2071 HEDEFLERİMİZE ULAŞMASINDA BÜYÜK ROL OYNAYACAK

  AK PARTİ Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci, Türk kadınına seçme ve seçilme hakkı tanınmasının 83'üncü yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
  Türkçe