Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
29-12-2017 00:00:00

2018’İN GAZİANTEP’İMİZE VE ÜLKEMİZE HAYIRLAR GETİRMESİNİ DİLİYORUM

AK PARTİ Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci mesajında, kardeşlik, birlik ve beraberliğin pekiştirilmesine vurgu yaparken terörle mücadeleden, ekonomiye kadar bir çok konuda önemli açıklamalar yaptı.

2018’İN GAZİANTEP’İMİZE VE ÜLKEMİZE HAYIRLAR GETİRMESİNİ DİLİYORUM

Özkeçeci yayımladığı yeni yıl mesajında, Gaziantepli hemşehrilerinin ve tüm insanlığın yeni yılını yürekten kutlayarak, 2018'in, umutların çoğaldığı, barışın tüm dünyada egemen olduğu, dostluk, kardeşlik, dayanışma duygularının güç kazandığı bir yıl diledi.

Özkeçeci Mesajında şu ifadelere yer verdi;

“2018 yılının Gaziantep’imize, ülkemize, hemşehrilerimize, tüm insanlığa hayırlar getirmesini, sağlık, afiyet ve bereket dolu bir yıl olmasını diliyorum. Türkiye’nin yakın dönemde başlattığı büyük atılımların 2018 yılında da kararlılıkla devam etmesini, istikrarlı büyüme ve kalkınma sürecinin kat kat artarak yeni başarılarla taçlanmasını temenni ediyorum.

BİRÇOK ÜLKE EKONOMİK KRİZ YAŞARKEN BİZ DÜNYA LİDERİ KOLTUĞUNA OTURDUK

Ülkemizde huzur ve güven ortamının sağlanması adına önemli adımlar atıldı. Demokrasi ve ekonomi alanında önemli gelişmeler sağlandı. Birçok ülke büyük ekonomik kriz yaşarken Türkiye ekonomik büyümesini istikrarlı şekilde sürdürdü. Ekonomimiz bütün olumsuz beklentileri altüst ederek, uluslararası kuruluşları şaşırtarak başarılı bir yılı geride bıraktı. 2017 yılının üçüncü çeyreğinde yüzde 11.1'lik bir büyüme oranı olarak bir rekora imza attık. Küresel ölçekte ekonomik büyümede dünya lideri koltuğuna oturduk. Milletçe geldiğimiz noktanın kıymetini çok iyi bilmeli, gelecek nesillere ekonomik ve siyasi açıdan gelişmiş huzurlu bir ülke bırakmak için çaba göstermeliyiz.

2023 YAKLAŞIRKEN BİR YANDAN HEYECANIMIZ ARTIYOR, BİR YANDANDA MÜCADELEMİZ GÜÇ KAZANIYOR

Son 15 yıldır Türkiye her alanda kaydettiği eşsiz başarılarla, ekonomide, dış politikada, demokratikleşmede gerçekleştirdiği tarihi reformlarla bugün geleceğe her zamankinden daha bir umutla bakıyor. Ayrıca 2023 yaklaşırken, bir yandan heyecanımız artıyor, bir yandan da umudumuz, gayretimiz, mücadelemiz güç kazanıyor.

EN SON 15 TEMMUZ’DA GÖRDÜK

Kimi zaman içimizdeki hainler, kimi zaman yurt dışındaki hasımlar, büyük bir Türkiye’nin inşa ediliyor olmasından, bölgesinde ve dünyada öncü bir Türkiye’nin yükseliyor olmasından rahatsız oluyorlar. En son 15 Temmuz’daki hain saldırıda milletimizin dik duruşunu tüm dünya gördü. Tarihimiz boyunca, nasıl yılmadan, yıkılmadan, kararlı bir yürüyüş gerçekleştirdiysek, bundan sonra da, güçlü, itibarlı, bölgesinde ve dünyada söz sahibi, etki sahibi, güç sahibi bir ülke olarak geleceğe ilerleyeceğiz inşallah.

Özkeçeci sözlerine şöyle devam etti:

780 BİN KİLOMETREKARENİN, 80 MİLYON İNSANIMIZIN TAMAMINI SEVGİYLE, SAYGIYLA SELAMLIYORUM.

Son günlerini idrak ettiğimiz 2017 acısıyla tatlısıyla sona eriyor. Bu günler geride bıraktığımız yılın muhasebesi için bir fırsat olarak değerlendirilmeli. 2018 yılının öncelikle Gaziantepli hemşerilerime sonra tüm Türkiye’ye daha sonra da tüm İslam alemine huzur, mutluluk, barış, refah ve sağlık getirmesini diliyorum.

Dünya’da, ülkemizde ve şehrimizde yaşanan ve tüm insanlığı olumsuz etkileyen, hepimizi üzen olayların 2018 de son bulmasını umut ediyorum. Umarım ki 2018 kardeşliğin ve barışın yılı olacak. Ben bu düşüncelerle yeni umutlarla karşıladığımız 2018 yılının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa bir kez daha hayırlar getirmesini temenni ediyor, 780 bin kilometrekarenin, 80 milyon insanımızın tamamını sevgiyle, saygıyla selamlıyorum.’’

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.